čtvrtek 10. května 2007

Alumanie v Příbrami

Tak jsem se nakonec dokopal, bylo hezky, tak co doma. 14. dubna 2007 uvítala tunery a tunerky Příbram.

Slunce svítilo ostošest, na letištní ploše to pražilo. Jelikož jsem se dokopával celkem dlouho, tak jsem do Příbrami dorazil už celkem pozdě odpoledne. Teda, dokopával ..., spíš mě vytáhl Jiří, co se opět "výjimečně" nudil a měl "výjimečně" plnou nádrž ve svém Touranu. Přítelkyně také souhlasila, ačkoliv původně jsme měli zavítat na Matějovic pouť, neboť tímto dnem pro letošek končila, ale při představě prodírání se davem upocených tatínků a ječících malých ratolestí ... Okey, jede se do Příbrami.


Ač pozdě odpoledne, tak bylo ještě leccos k vidění. A i kdyby nebylo, tak si tam každopádně nenechám ujít přistávání těch obrovských letadel přímo nad hlavou. Až má člověk pocit, že vám zavadí koly o auto. Na tomto tuningovém srazu je spousta akcí, které tam probíhají od rána (to jsem měl ještě půlnoc), takže než jsem nějakou akci zjistil a došel k ní, tak už skončila.


Sluníčko pálilo na hlavu, pobíháním po letištní ploše je člověk unaven a tuningová auta mi trochu splývala s okolím. Možná to bylo trochu i tou desítkou z kelímku. Takže mě moc nebavilo obcházet všechna auta a zaměřil jsem se jen na kola. Proč taky plácat laminát na kastli, když si stačí pořídit pěkný auto, snížit ho a dát na to pořádný 20tky.

Nejčtenější články