Barva na čalounění SIMPLY SPRAY

spray

Barva na textil ve spreji

Barva na textil je určená na barevné povrchové úpravy textilních výrobků. Je výborným řešením na obnovu vzhledu triček, džínů, klobouků, oblečení, záclon, stínidel na lampy, polštářů atd. Zvlášť vhodnými jsou materiály jako bavlna, hedvábí, plátno a konopí.

POZOR: Změna tmavé barvy textílie na světlou je nedosažitelná.

Více na www.skiricky.eu.

Návod na použití:

Před prací obsah nádobky pořádně protřepte, min. 5 min. Odlomte modrý blokovací uzávěr (TEAR OFF TAB). Doporučuje se použít ochranných pomůcek (rukavic). Nádobku držte 20 – 30 cm od stříkané plochy. Nanášejte 1-2 vrstvy (v závislosti od dosažení požadovaného výsledku) jemným krouživým nástřikem nad povrchem. Při nanášení držte dózu stále svisle. Jednotlivé vrstvy nechejte schnout 30 min. (podle potřeby). Po skončení práce obraťte nádobku dnem vzhůru a krátce přostřikněte, aby se neucpal ventil. Sprej používejte jen v dobře větraných místnostech. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 stupňů. Prázdnou nádobku neodhazujte do ohně.

Postup opravy je odvislý od závažnosti poškození kůže, ale současně se jedná o hloubkové vyčištění kůže, odstranění všechých přípravků na kůži, mastnoty a barevných pigmentů na ošetřených. Odstranění uvolněné povrchové barvy kůže. Příprava povrchu kůže pro barevný nástřik, barvení kůže nanesením barevného nástřiku a nanesení ochranného krycího čirého laku. After vytvrdnutí barevných a lakovaných vrstev následuje závěrečná impregnace bezbarvým neparfémovaným řešením na nemastné bázi, která chrání proti znečištění, UV záření a zabarvení