Tuningpower Show 2009: Automanie v centru dění

tuning show

V historii Automanie dochází k určitému zlomu. Výstavy a tuningové srazy jsem dosud viděl jen z jedné strany jako návštěvník. Nedávno jsem dostal nabídku, na základě svých internetových aktivit týkající se aut a tuningu, podívat se i na druhou stranu, tzn. podílet se na přípravě a realizaci tuning srazu.

Proto si vás dovoluju pozvat na tuningovou show s řadou adrenalinových aktivit (vyhlídkové lety, vznášedlo, Segway, aj.). V areálu se uskuteční tuningová výstava, závody ve sprintu, klání automobilových značek a je připravena i spanilá jízda registrovaných tuningových vozů. Na své si zde přijdou nejen tuningoví příznivci, ale i partnerky a děti zúčastněných. K dispozici bude skákací hrad pro děti, kadeřnický salón, tetovací salón a mnoho dalšího.

Tuningpower Show 2009 se bude konat v areálu letiště Hoškovice u Mnichova Hradiště, které se nachází 76 km od Prahy a 19 km od Mladé Boleslavi.

Celá show začne již v pátek 31.7., kdy se bude soutěžit v atraktivní kategorii Noční tuning, který bude zakončen noční party s bohatým programem za doprovodu setů předních DJ´s (DJ UWA a LUCASO, DJ Mia). Pokračovat se bude v sobotu 1.8. hlavním programem (soutěže v tuningových kategoriích, sprinty, klání automobilových značek).

Celá akce klade důraz na bezpečnost a ponese se v duchu bezpečných závodů pod dohledem profesionálů. Část výnosů ze vstupného a sponzorských příspěvků bude věnována nadaci České sdružení obětí dopravních nehod.

Pro účast v tuningových soutěžích je nutná registrace předem, více info na oficiálních stránkách http://www.tuningpower.cz.